Kurumsal

Gündoğdu Mazot Depoları kalite ve disiplini kendisine amaç edinmiş sektöründe bir numara olma yolunda hızlı adımlarla ilerleyen genç bir firmadır. 40 yılın birikim ve bilgisi ile kurulumunu kısa sürede tamamlayarak rakiplerini geride bırakıp kendisini dünya çapında tanıtacak büyük referanslara imza atmıştır.

Yüksek ve geliştirilmiş AR-GE bölümü sayesinde genç beyinlerle çalışan Gündoğdu Depo her zaman çağa uyum sağlamayı ve dinamik kalmayı hedefleri arasına almıştır. Yaptığı AR-GE çalışmaları sayesinde kurduğu ve kuracağı fabrikalarda insan gücünü en aza indirgeyip tamamen elektrik ve otomasyona dayalı makinaları ile verimi artırma amacını gerçekleştirirken aynı zamanda modern ve estetik makinalar imal etmeyi de başarmıştır.

Gündoğdu Depo hedef noktası insandır ve insanlar ihtiyaç duyduğu sürece, alternatif çözümler sunarak, kaliteden ödün vermeden dünyanın her noktasında dünya döndükçe durmaksızın çalışan, tır, kamyon, kamyonet, yat, vb araçların mazot depolarının imalatını montajını ve satış sonrası teknik destek sağlamaya devam edecektir.